Rimtay Yazılım Destek
Maaş Hesaplama

Sistem maaşları birden fazla parametreleri kullanarak sektöre özel oalrak hesaplar. Bu konuda detaylı bilgi verdiğimiz sunumumuzu incelemek için bize bir destek talebi gönderebilirsiniz. 


Sistem maaş hesaplarını 3 farklı formatta size sunar; Yazdırılmaya hazır HTML sayfası / Direkt, Excel ve Detaylı Hesaplama.

  • HTML / Direkt - Bu seçenek ile maaşlar anında hesaplanır ve bir yazdırma sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Detaylı Hesaplama - Bu seçenek ile maaşların sistem tarafından nasıl hesaplandığın, hangi parametrelere göre hangi ekleme, çıkartmalar yapıldığını gösteren bir dosya bilgisayarınıza indirilir. Bu dosya sayesinde hesaplama detaylarını adım adım inceleyebilirsiniz.
  • Excel - Maaş hesaplamalarını klasik Excel formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu sayede kullandığınız muhasebe yazılımlarınıza verilerinizi toplu bir biçimde aktarabilirsiniz.

Maaş hesaplamaları; Personel sayfasından topluca yapılabileceği gibi, personelin kendi sayfasından; sadece personele özel de yapılabilir.


Sistem hesaplama yapılacak ayları listelerken sadece bulunan yıla ait ayları gösterir; eğer önceki yıla ait verilere ulaşmanız gerekiyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Son Güncelleme: 24/04/2022
Bu makaleyi yararlı buldunuz mu?
0%
0%
Toplam Oy: 0
Diğer Sayfalar